7 Nisan 2020 Salı
Dünya Sağlık Örgütü tarafından “pandemi” olarak nitelendirilen koronavirüs (COVID-19) salgınından vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla Devletimiz tarafından alınan önlemler kapsamında, Bakanlığımızca 2020/11 sayılı Genelge yürürlüğe konmuştur. Bu kapsamda, ölçüm süreleri dolan vatandaşların üç ay içerisinde (6 Nisan – 6 Temmuz) egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıramamaları halinde, bu süre sonundan itibaren 45 gün içerisinde egzoz emisyon ölçümü yaptırabilecektir.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirilen koronavirüs (COVID-19) salgınından vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla Devletimiz tarafından alınan önlemler kapsamında, Bakanlığımızca 2020/11 sayılı Genelge yürürlüğe konmuştur.

Bu kapsamda, 6 Nisan – 6 Temmuz tarihleri arasında ölçüm süreleri dolan vatandaşların üç ay içerisinde egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıramamaları halinde, bu süre sonundan itibaren 45 gün içerisinde egzoz emisyon ölçümü yaptırabilecektir.