22 Kasım 2018 Perşembe
Uşak İli Banaz İlçesi Dilek Mah. 2. Sanayi Sok. No:36 adresinde kayıtlı Albay Oto Teknik Servisi-Zeliha SOLAK Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda ölçüm personeli olarak tanımlanan Ferhat KAYA’nın kullanıcı adı ve şifre bilgilerini başkalarına kullandırdığı tespit edilmiştir. Bu kapsamda, söz konusu istasyonun yetki belgesi Yönetmeliğin 14’üncü maddesinin beşinci fıkrasının (b) bendi kapsamında bir daha yenilenmemek üzere iptal edilmiş olup bilgilerini kullandırtan personel Ferhat KAYA başka hiçbir istasyonda görev yapamayacaktır. Egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıracak vatandaşlarımızın bilgilerini sunulur.

Uşak İli Banaz İlçesi Dilek Mah. 2. Sanayi Sok. No:36 adresinde kayıtlı Albay Oto Teknik Servisi-Zeliha SOLAK Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda ölçüm personeli olarak tanımlanan Ferhat KAYA’nın kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin başkalarına kullandırıldığı tespit edilmiştir.

Bu kapsamda, söz konusu istasyonun yetki belgesi Yönetmeliğin 14’üncü maddesinin beşinci fıkrasının (b) bendi kapsamında bir daha yenilenmemek üzere iptal edilmiş olup bilgilerini kullandırtan personel Ferhat KAYA başka hiçbir istasyonda görev yapamayacaktır.

Egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıracak vatandaşlarımızın bilgilerini sunulur.