22 Kasım 2018 Perşembe
Bursa İli Mustafakemalpaşa İlçesi Yunusemre Mah. 66. Sok. No:10-12-14 adresinde kayıtlı Kirmasti Oto Yedek Parça Bakım Onarım Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti. egzoz gazı emisyon ölçüm istasyonunun 1 araç ile 16 farklı aracın ölçümünü gerçekleştirdiği tespit edilmiştir. Bu kapsamda, söz konusu istasyonun yetki belgesi Yönetmeliğin 14’üncü maddesinin beşinci fıkrasının (a) bendi kapsamında bir daha yenilenmemek üzere iptal edilmiş olup, istasyonun usulsüzlüğü ile ilgili Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıracak vatandaşlarımızın bilgilerini sunulur.

Bursa İli Mustafakemalpaşa İlçesi Yunusemre Mah. 66. Sok. No:10-12-14 adresinde kayıtlı Kirmasti Oto Yedek Parça Bakım Onarım Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti. egzoz gazı emisyon ölçüm istasyonunun 1 araç ile 16 farklı aracın ölçümünü gerçekleştirdiği tespit edilmiştir.

Bu kapsamda, söz konusu istasyonun yetki belgesi Yönetmeliğin 14’üncü maddesinin beşinci fıkrasının (a) bendi kapsamında bir daha yenilenmemek üzere iptal edilmiş olup, istasyonun usulsüzlüğü ile ilgili Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıracak vatandaşlarımızın bilgilerini sunulur.